• İŞLETMENİZ HARİTALARDA KAYITLI DEĞİL Mİ?

  İşletmenizi, haritalara kaydederek bulunabilirliğinizi arttırabilir, potansiyel müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Haritalardaki yerinizi aldıktan sonra, potansiyel müşterileriniz size diledikleri yerden, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecekler. Harita kayıt hizmetimizden faydalanarak, potansiyel müşterilerin çevresindeki önerilen işletmeler arasına girebilirsiniz.

  Milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı Google, Yandex, Bing gibi servislerin haritalarına kaydınızı yaparak, işletmenizin veya markanızın erişilebilirliğini arttırabiliriz.

  iOS, Android ve Microsoft tabanlı işletim sistemlerine sahip akıllı cep telefonlarının, navigasyon cihazlarının kullandığı haritalara kayıt ederek, mobil kullanıcılarının müşteriniz olmasını sağlayabiliriz.

  Harita Kayıt Hizmetimiz ile Aşağıdaki Servislerde Yerinizi Alın

  Google Haritalar

  Yandex Haritalar

  Bing Haritalar

  Navigasyon

  Swarm

  Mobil

  SOSYAL MEDYA’DAKİ YERİNİZİ ALDINIZ MI?

  Facebook, Twitter, Instagram, Foursquare, Swarm gibi kullanıcı sayısı yüksek platformlarda yapılan yer bildirimleri sayesinde işletmenizin tanıtımını yapabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

  İşletmenizde hala check-in yapılmıyor mu? Harita kayıt hizmetimizden faydalanarak, işletmenizde yapılacak herhangi bir check-in sayesinde bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

  Siz de bu hizmetimizden hemen yararlanmak istiyorsanız;

  İletişim formunu doldurun, Gönderin,

  BİZ SİZİ ARAYALIM.